O firmie

Powrót

Firma produkcyjno-handlowa Aladdin Light Lift, której jesteśmy przedstawicielem na rynku polskim,  została założona w 1990 roku.  Oferowane przez nas produkty są odpowiedzią na zapotrzebowanie  ze strony Klientów na możliwość prostej i bezpiecznej konserwacji wysoko zawieszonych żyrandoli/opraw oświetleniowych.

Od tej chwili konserwacja czy wymiana żarówek może być wykonana przez dowolną osobę i w każdej chwili. Niebezpieczne drabiny oraz wysokie koszty za usługi konserwacyjne należą już do przeszłości, a oprawy oświetleniowe opuszczają się do poziomu podłogi, nie stwarzając przy tym żadnego zagrożenia.


Wystarczy nacisnąć przycisk


Wciągarki Aladdin wyposażone są w specjalny przełącznik, który można zainstalować na dowolnej nowej lub już istniejącej ścianie. Przełącznik ten posiada blokadę zabezpieczającą przed przypadkowym uruchomieniem. Uruchomienie wciągarki polega na włożeniu specjalnego klucza i przekręceniu włącznika. Wyjęcie klucza powoduje zatrzymanie pracy wciągarki na żądanej wysokości. Kontroler Smartlift pozwala na automatyczne opuszczenie i wciągnięcie żyrandola bez potrzeby trzymania przycisku. Możliwe jest zaprogramowanie automatycznej pozycji „stop”, po osiągnięciu której wciągarka zatrzyma się na żądanej wysokości nad poziomem podłogi. Wciągarki z serii ALL700 i ALL1000 wyposażone są w tę funkcję standardowo. W modelach ALL200 i ALL300 funkcja ta dostępna jest na zamówienie.


Dbaj o piękno i blask swojego żyrandola przez długie lata


Wciągarki Aladdin zaprojektowane zostały tak, by pracować przez lata bez konieczności naprawy / konserwacji. Zastosowany w nich opatentowany system został poddany rygorystycznym testom i wykonany został w oparciu o najnowszą technologię w zakresie komponentów elektrycznych i mechanicznych. Nawet ciężkie żyrandole nie będą już stanowiły problemu!


Korzyści związane z bezpieczeństwem


Wciągarki Aladdin wyposażone są w dwa niezależne systemy blokujące, zabezpieczające żyrandol. Dla maksymalnego bezpieczeństwa zasilanie elektryczne żyrandola jest automatycznie odcinane w chwili jego opuszczenia. Nie ma żadnego ryzyka porażenia prądem podczas konserwacji / wymiany oświetlenia.


Prostota instalacji


Wciągarki Aladdin montowane są na poziomie poddasza, są zatem praktycznie niezauważalne. Instalacja elektryczna jest niezwykle prosta, jako że system wciągarek wykorzystuje już istniejące okablowanie. Po instalacji oprawa oświetelniowa może być bezpiecznie opuszczona do poziomu podłogi eliminując konieczność zastosowania rusztowania.